fundacjadeyny.pl

deyny's foundation

Call: 721-144-144 | 722-144-144

Foundation shop

NEOFUTBOL – KOSZULKI PIŁKARSKIE | STROJE I DRESY DLA PIŁKARZY | SPRZĘT SPORTOWY

Neofutbol.pl to sklep stworzony dla piłkarzy i klubów sportowych w którym znaleźć można: koszulki piłkarskiedresy treningowestroje piłkarskiesprzęt sportowy oraz bramkarskia także specjalnie dedykowane produkty dla KibicaNeofutbol to bogata oferta sprzętu sportowego jakiej mogą nam  pozazdrościć inne sklepy piłkarskie. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć odzież piłkarską najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie, która zapewnia sportowcom komfort i bezpieczeństwo podczas gry w piłkę nożną jak i inne sporty drużynowe. Do wyboru są stroje znanych i cenionych od lat producentów odzieży sportowej. 

Wyroby takich marek jak Adidas czy NIKE sprzedajemy znacznie taniej niż inne sklepy piłkarskie, co sprawia, że zakupy w naszym sklepie po prostu się opłacają.

Dla Państwa wygody i najlepszej jakości wykonania sprzętu sportowego proponujemy Państwu wykonanie i personalizację na koszulkach sportowych, dresach, spodenkach i kompletach piłkarskich. Dzięki nowoczesnej technologii w przeciągu maksymalnie 14 dni roboczych jesteśmy w stanie przygotować oryginalne komplety piłkarskie i spersonalizowane stroje. Technologia jakiej używamy to : FLEX, FLOK lub SUBLIMACJA.

– SSL Bezpieczne zakupy
– Ochrona Kupującego do 10 000 zł
– Zwrot do 30 dni
– Szybka realizacja
– Gwarancja niskiej ceny
– Wysoka jakość produktu